درسهايي ازقرآن

  صفحه اصلی    
    زندگي زيباي رهبر   نکته ها  
    علما و بزرگان دين   مقالات  
       English   آرشیو اخبار  
  پیوندها - گالری عکس   ارتباط با ما  

     امروز  :            سال 1390    سال جهاد اقتصادی گرامی باد /  گامهای اساسی در جهت تحقق همه جانبه آن عبارتست از :  1- تعامل و هماهنگی مسئولان  قوای سه گانه و دست اندرکاران بنگاههای اقتصادی کشور  2- پاک کردن دست های آلوده از ارگانها و بنگاههای اقتصادی  3- برخورد جدی با باندهای مفاسد اقتصادی در بخشهای دولتی و خصوصی که برای قوه قضائیه و مردم شناخته شده اند.                                اَللّهُمَّ  كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ  الْحَسَنِ         صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلى آبائِهِ         في هذِهِ السّاعَةِ  وَ في كُلِّ الساعَةٍ              وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دليلاً وَ عَيْناً        حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً       و  َتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً                   ايرانيان غيور در سراسر دنيا يكپارچه از بهره مندي انرژي صلح آميز هسته اي بعنوان حق مسلم خود دفاع مي كنند  

 

 
   
 

 

 الصلاة   

       علی 

   حی

 

 فرش  سجاده  نماز

 

www.fmco.ir

 

 

 

 

 

 

 

  *سال جهاد اقتصادی *      

 

 

29-04-1390

   

 • روزنامه واشنگتن‌پست در مجموعه تصاويري، تأثير جنگ را در چهره سربازان آمريکايي به نمايش گذاشت. اين روزنامه با نمايش عكس‌هاي سربازان آمريكايي در قبل و بعد از حضور در جنگ، مي‌خواست به مخاطبانش بگويد كه تصاوير خسته، بي‌روح، افسرده و ناراحت امروز سربازان آمريكايي، حكايت از نارضايتي و خستگي آنان ازجنگ‌هايي دارد كه سران آنان به راه انداخته‌اند. اين روزها تب ضد جنگ همه آمريكا را فراگرفته است.

• شبکه سلطنت‌طلب پارس در يک برنامه زنده با اجراي «حسين فرجي»، ضمن هتاکي و توهين به مراجع عظام تقليد به‌خاطر حمايت از نظام جمهوري اسلامي، به تمجيد از علي‌محمد دستغيب پرداخت و گفت: «آيت‌الله دستغيب همين چند روز پيش بود که با نوشتن نامه‌اي، به جنايت‌هاي رژيم که در حق زندانيان انجام مي‌دهد اعتراض کرد، ولي آخوند‌هاي ديگه چشم‌هاي خودشون رو بسته‌اند و هيچ حرفي نمي‌زنند».وي در ادامه، با تأييد سخنان علي‌محمد دستغيب، خواستار آزادي زندانيان امنيتي و اغتشاش‌گران بعد از انتخابات شد.

• عليرضا نامور حقيقي، در گفت‌وگو با صداي آمريکا گفت: «ايران هر زمان با غرب همکاري کرده بدترين پاسخ‌ها را گرفته است. براي مثال در زمان جرج بوش پسر با آمريکا در افغانستان همکاري کرد ولي محور شرارت خوانده شد.» وي افزود: «هر وقت ايران در مقابل آمريکا محکم برخورد کرد آمريکايي‌ها کوتاه آمدند و اين تجربه‌اي شد براي راديکال‌هاي درون ايران و آن‌ها به اين نکته نيز پي بردند که آمريکا قابل اعتماد نيست و همين امر باعث شد تا ايران حاضر نشود بر سر ميز مذاکره با آمريکا بنشيند.»

• روزنامه «اليوم‌السابع» مصر نوشت: به‌دنبال تصويب قانون تحريم توسط پارلمان اسرائيل که به موجب آن هر اسرائيلي که کالاهاي شهرک‌نشينان را تحريم کند، محاکمه مي‌شود، مديرکل شوراي «يشع» شهرک‌نشينان صهيونيستي، مقامات اسرائيل را از وقوع جنگ داخلي بين شهرک‌نشينان و اعضاي گروه‌هاي چپ‌گرا برحذر داشت.

• پژوهشي مقدماتي در واکاوي جنايت سردمداران رژيم اشغالگر فلسطين در منطقه «اَلِّ کيسکي» ايالت پنسيلوانياي آمريکا نشان مي‌دهد كه600 کشته و 2500 مصدوم آمريكايي، قربانيان تشعشات دو کارخانه رژيم صهيونيستي در عمق جنگل‌هاي پنسيلوانيا هستند. اين پژوهش درکتابي با نام «کابوس در بيداري» آمده كه به موضوع بيش از سه‌هزار شهروند آمريکايي قرباني برنامه کارخانه‌هاي اورانيوم و پلوتونيوم نومک رژيم صهيونيستي در ايالت پنسيلوانياي آمريکا مي‌پردازد.

• دکتر «سيامک مره صدق»، عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس، از صدور حکم وزارت بهداشت براي دو پزشک کشيک بيمارستان‌هايي که در پذيرش طلبه مضروب قصور کرده‌اند، خبر داد و گفت: طبق گزارش معاون وزير بهداشت، اين دو پزشک هرکدام به‌مدت شش ماه و يک سال معلق از کار شدند.

• «مبارك مشخص البذالي» که به‌دليل انتشار پيام توهين‌آميز و تهديد شيعيان به قتل، در اينترنت به سوژه رسانه‌هاي کويتي تبديل شده بود، به اتهام تهديد به قتل، به دوسال؛ توهين به مذهب تشيع، به يک سال و در مجموع، به سه سال حبس محکوم شد. وي چندي پيش با توهين به شيعيان و شخصيت‌هاي شيعي کويت از جمله حسين‌القلاف و صالح عاشور با شنيع‏ترين اظهارات، آن‌ها را به قتل تهديد کرده بود.
 

 
 
 

هرروز 18 تا 20

ارتباط مستقیم